Evden eve nakliyat denince aklınıza gelen veya gelmeyebilen en ufak ayrıntıya kadar düşünen firmamız yılların verdiği tecrübeyle sabit olarak eşyalarınızın en doğru şekilde taşınmasını sağlayacaktır. İster şehir içi ister şehirlerarası olsun tüm nakliyat işleriniz itina ile yaparak değerli eşyalarınızı en güvenli şekilde yerine ulaştığından emin olabilirsiniz. Özellikle şehirler arası nakliyatta tecrübeli uzun yol şoförlerimiz ve profesyonel nakliye ekibimiz ile Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti vermekteyiz. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere merkez ofislerimizden yönetilen transfer süreci, "en hassas taşıma" prensibiyle, sürecin başından sonuna kadar uzman ekiplerimizce kontrol edilmektedir. Şehirlarası nakliyata uygun bir şekilde paketlenen ve yerleştirilen eşyalarınızın zarar görmemesi için maksimum özeni gösteriyoruz. Nakliyat sırasında oluşabilecek hasarları aldıkları eğitimler sayesinde önceden bilen uzman taşıyıcılarımıza tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Hırsızlık, kaybolma gibi ihtimallere karşı da önlem alan Protrans, takip sistemleri ile de 7/24 şehirlerarası nakliyat araçlarını kontrol altında tutuyor. Özel üretim profesyonel uzun yol araçlarımızla, güvenli bir şekilde istenilen adreslere eşyalarınız transfer edilmektedir.

Şehirlerarası taşımacılık hizmetimiz sırasında tüm eşyalarınız doğal afet, yangın, kaza ve hırsızlık durumlarına karşı sigortalıdır. Mücevher, para, saat vb. eşyalarınız sigorta kapsamı dışında olup bunları taşınırken yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Evinizin nakliyatı sırasında eşyalar yüklenirken bir envanter çıkarılarak tüm eşyalarınız kayıt altına alınarak sizin belirlediğiniz bedel ile nakliye sigortası yaptırılacaktır.. Firmamıza danışarak şehirlerarası nakliyat için gideceğiniz şehir ve eviniz veya ofinizin eşyası göz önünde bulundurularak hazırlanacak teklifinizi talep ediniz. Uzmanlarımız tarafından ziyaret edilerek yapılacak görüşmede aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Asansörlü taşıma kabiliyetimiz sayesinde yüksek katlardan eşyalarınızı en az zarar ile indirip çıkarabiliriz.

Bütün bu tedbirlerle birlikte firmamız tecrübesinin verdiği güven ile yaptığı işi en iyi şekilde yapar. Hasar durumlarında akılcı, pratik, insancıl çözümler sunar. Böylece eşyalarınız bir şehirden başka bir şehire taşınırken siz bunları düşünmeden keyifle yeni yaşayacağınız şehire seyahatinizi yapabileceksiniz. Taşınmak sizden taşımak ise bizim işimiz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam