Şehiriçi, şehirler arası taşınma durumlarında, işimizi mikro boyutta ele alıyoruz.

Bir yerden başka bir yere taşınmak, ister şehir içi olsun ister şehir dışı oldukça meşakkatlidir. Bu durumlarda eşyalarınızın başına gelebilecek olası hasarların yanı sıra ev eşyasının tamamının aynı anda sevk edilmesi de son derece zordur. Bu sorunlar ile baş edilmesini kolaylaştıran evden eve nakliyede öncü Protrans taşınma yükkünün tamamını üstünüzden alıyor.

SÖZLEŞMELİ TAŞIMA

Taşınma işlemi öncesinde tüm detayları görüşerek oluşabilecek bir hasar yada zarar durumunda nelerin öngörüldüğünü önceden öğrenmeniz gerekir. Taşınma işlemi öncesinde yapacağınız sözleşmede her detayın yer aldığına dikkat etmeniz durumunda taşınma işleminiz sorunsuz gerçekleşirken olası bir duruma karşı da korunmuş olursunuz.

SERTİFİKALI TAŞIMA

Şehiriçi yada şehirler arası ev eşyası nakliyesi yapan firmaların Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından 'K3 Yetki Belgesi', Yurtdışı taşıma yapan firmaların ise 'C3 Yetki Belgesi' almak zorunluluğu olup ancak bu belgelere sahip firmalar eşyanızı taşıyabilir ve yurtdışına çıkartabilir, bu belgeleri olmayan firmalar gümrüklerde işlem yaptıramaz.

PROFESYONEL ARAÇLAR

Nakliye firmasının seçimi ise bu anlamda son derece önem taşır. Firmanın güvenilir olması ve sigorta kapsamında eşyalarınızı taşıyor olması dikkat edilecek ilk kriterler olmasının yanı sıra taşınma işleminde sevk araçlarından dairenize eşyaların yerleştirilmesine kadar hangi araçları kullandıklarına dikkat etmek gerekir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam