Artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelen yüksek katlı binalarda oturmak özellikle manzarası olan bölgelerde gerçekten çok keyif verici. Fakat oturması keyifli olan yüksek binalardan iş taşınmaya geldiğinde işlerin kabusa dönüşme ihtimali zaman zaman çok yüksek olabiliyor. Böyle durumlarda eşyalarınızın en az hasarla taşınması için bu konudaki en profesyonel olan firmaya ulaşmak sizin için çok önemli bir hale gelebilir. Bu durumda emin olun ulaşacağınız firma Protrans Profesyonel Eşya Transferi olacaktır. Modern taşınma ve nakliyat sistemlerinin tümünü takip ederek Almanya’dan özel olarak getirilen nakliye asansörü ile 25. kata kadar eşya çıkarabilme ve indirebilme kabiliyetine sahibiz.

Taşınma esnasında meydana gelebilecek tüm risklere karşı sizin belirlediğiniz bedel ile sigortalanmış olan ürünlerinizi minimum hasarla nakliye ediyoruz. Asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde eşyalarınızın taşınırken duvarlara çarparak zarar görme riskini ortadan kaldırıyoruz. Aynı zamanda verilen zararı ödemenizi gerektirebilecek bina içine verilebilecek hasarlarında önüne geçiyoruz. Etrafa verilen rahatsızlığı en kısa sürede eşyaları taşıması sayesinde azaltarak nakliyatın hızlı, kolay ve konforlu bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Taşınmanızın her anında eğitimli ekiplerimiz tecrübeli uzmanlarımız ile gerekli olan süreci organize olarak yöneterek mümkün olduğunca kısa sürede sizi yeni yerleşeceğiniz yere ulaştıracaktır. Özel üretilen taşıma araçlarımız 7 farklı genişlikte olup sizin için taşımaya en uygun araç taşınmanız için gönderilecektir. Boş alan kalmayacak araç boyutu seçilerek ihtiyacınız olmayacak büyüklükteki araçlar getirilmeyecek ek maliyetlerin önüne geçilecektir. Tam olarak fiyat bilgisine sahip olabilmek için bizi arayabilir; sorduğumuz tüm detayları cevaplandırdıktan sonra bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Özel olarak araştırılarak getirtilen taşıma asansörümüz Türkiye’de bu yüksekliğe çıkabilen tek asansör olup öncelikle personelimizde oluşabilecek yaralanmaların önüne geçebilmek için sonrasında ise eşyalarınızın zarar görmesine engel olmak için araştırılmış yatırım yapılarak sizlere en iyi şekilde hizmet için hazırlanarak sunulmuştur. Her konuda öncü firmamızın profesyonelliği eşya taşımadır ve emin olabilirsiniz eşyalarınız bizim ellerimizde ise güvendedir.

Asansörlü Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Almanya’dan özel olarak getirmiş olduğumuz nakliye asansörlerimizle modern taşıma sisteminin en önemli parçası haline gelen asansörlü taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Eşyaların taşıma sırasında görebileceği hasarın riskini minimuma indiren nakliye asansörlerimizle siz de stressiz taşınmanın rahatlığını yaşayın.

Bu bağlamda avantajlar şunlardır;

  • Taşıma sırasında apartman içinde duvarlara çarpma riskini ortadan kaldırır.
  • Bina içinde taşıma sırasında hasar oluşmasını engeller.
  • Pratik kullanımı sayesinde eşyaların daha kolay ve hızlı olarak nakliye araçlarına yüklenme ve boşaltmasını sağlar.

Dilerseniz ihtiyaç durumunuza göre asansör kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz...

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam