Yurtiçinde veya yurtdışında olsun ofis ve işyerlerinizin taşınması farklı prosedür ve mevzuatlara tabi olabilir. Bu konuda tecrübeli ekibimiz sizlere bu konularda danışmanlık ve destek vererek en kolay taşınma tecrübesini yaşamanıza yardımcı olacaktır. İşyerinizi yurt dışından taşıyacağınız zaman işyerinizde bulunan tüm alet ve ekipmanlarınızı gümrük vergisi ödemeden ülkemize veya başka bir ülkeye taşıma hakkına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bu konuda gereken adımların tamamlanması için nakliyat işinden önce bunları belirliyoruz. Böylece oluşabilecek aksaklıkların önüne geçerek tüm nakliye işinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşeceğinden emin olarak işyeri taşıma hizmetimizi yerine getireceğiz.

Belirli standartlara uyularak taşınan işyeri ve ofis malzemeleriniz taşınmadan önce yüksek kaliteli profesyonel taşınma malzemeleri ile güvenli bir şekilde emniyete alınarak taşınır. 25. Kata kadar çıkabilen taşıma asansörü ile tüm eşyalarınızı güvenle özel üretilmiş araçlarımıza yerleştiririz. Eşyalarınızın tam olarak sığacağı aracı 7 farklı büyüklükteki nakliyat araçlarımızdan seçerek sizlere işyeri taşıma için en doğru fiyatı vermekteyiz. Eşyalarınıza maksimum özen gösterrerek taşıyan uzmanlarımız yaptıkları iş konusunda eğitimlere tabi olarak çalışmaktadırlar. İşlerini profesyonelce yapan ekibimiz eşyalarınıza hasar görmesine karşı tüm önlemleri alarak taşıyacaktır. Tüm durumlara karşı sigortalı yüksek veya düşük bedelli tüm ekipmanlarınız sizin belirleyeceğiniz miktar üzerinden oluşabilecek tüm durumlara karşı sigortalıdır. Mücevher, para, saat vb. eşyalarınız sigorta kapsamı dışında olup bunları taşınırken yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

İşyeri ve ofis taşıma konusunda sizlere gereken desteği vermek için uzmanlarımız telefonunuzu bekliyor. Fiyat, prosedür ve doğru nakliyat için doğru yerdesiniz. Protrans Profesyonel Eşya Transferine güvenerek tüm ofis ve işyeri alet ve ekipmanlarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Özellikle işyeri eşyalarının nakliyatı belli bir tecrübe ve bilgi ister. 20 yılı aşan tecrübesi ile alanında deneyimli personellerimiz ile taşımanın her anında sizlere yardımcı olacağız.

Hayatımızın her alanında uygun fiyatlı hizmetleri seçerken iş bizim için en değerli olan şeylerimize geldiğinde alacağınız hizmeti fiyat olarak değil performans ve tecrübeye bakarak değerlendirmek ve seçmek sizler için en doğrusu olacaktır. Bu yüzden karar vermeden önce size verilecek hizmetlerin bir listesini isteyerek gözden geçirin ve nakliyat firmaları arasında karşılaştırma yapınız.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam